16 stycznia 2015

No one knows what to say (140-143)


Hi!
Wracam po tygodniowej przerwie, co jest jak na mnie... odrobinę dziwne. Przez chodzenie do szkoły umieram po powrocie do domu i robienie czegokolwiek w css'ie męczy mnie po 20-stu minutach... więc głównie dlatego pojawiły się takie właśnie opóźnienia. Przepraszam wszystkich, którzy czekają na swoje szablony już tak długo, staram się jak mogę, naprawdę ;-;.
Chciałam pochwalić się wam, że wystawa moich grafik będzie wywieszona w szkole. Kiedy dowiedziałam się, że mój nauczyciel informatyki chce, żebym wybrała kilka prac, które najbardziej mi się podobają i przyniosła je do szkoły... myślałam, że oczy wyskoczą mi z oczodołów. Takiego czegoś się nie spodziewałam o.o. Ale cieszę się bardzo i mam nadzieję, że uczniowie nie zaczną tego hejtować, mówiąc kolokwialnie.

Dziękuje wam bardzo za wszystkie głosy w sondach. Jeśli jeszcze nie zagłosowałeś/aś, a moje prace przypadły Ci do gustu, to będzie mi naprawdę miło, jeśli oddasz głos na mojego bloga :3.
Dziękuje również z całego lisiego serca za każdy komentarz x.


Sygnatura


Nagłówki
Zamówienia

Zamówienie dla Victorii Ross #140


Zamówienie dla My little secret #141
Tutaj Koteł miał problem ze znalezieniem zdjęcia, więc dałyśmy Harry'ego. Jeśli nie będzie Ci pasowało - zmienię, ale ostrzegam, że będzie w bardzo słabej jakości ;-;.

Zamówienie dla Anny Marie Clarie #142

Zamówienie dla Klaudii Orłowskiej #143

Na dzisiaj to tyle, trzymajcie się, Misiaki xxx.


8 komentarzy:

 1. Jeju to jest śliczne! Dziękuję jeszcze raz za pracę <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. pobieram szablon #174 żeby wgrać go na bloga dla Anne Marie x

   Usuń
 3. piękne prace :) przed ostatni nagłówek jest boski

  OdpowiedzUsuń
 4. A niech mnie, cudna notka! *u*
  Ta czarnobiała sygnaturka jest świetna, ale wygrałaś jak dla mnie worek internetów za nagłówek z elfami z Hobbita - kocham ich Kompozycja jest super i kolory, no i ten cytat z piosenki Boyda <3 Wooo.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Huh
  Szczerze mówiąc ja miałam w głowie o wiele inny zapisy jednak ten też mi odpowiada. Jeśli chodzi o Harry'ego, niby może zostać ale boję się, że ktoś rozpozna naszego loczka i będą nie wygodne dla mnie pytania (dostałam już kilka). Więc jeśli można, to mogę liczyć na szablon z innym zdjęciem? Skoro miałaś problem ze zdjęciem to jeśli można to pragnę Ci prosić o zmianę na jakiegoś chłopaka z gitarą lub przy pianinie. Tylko ważne jest by nie było widać twarz :) W razie czego napisz do mnie na tt @zjaranamariana

  A pozastała grafika jest zabójcza, zwłaszcza nagłówek z moimi kochanymi elfami z Władcy Pierścieni lub Hobbita jak kto woli. Kocham te trylogie.

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ładne:)
  nakrancumarzen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń