25 sierpnia 2016


Witam was w ostatniej wakacyjnej notce :) (jeśli słyszycie wycie za oknem... to właśnie mój płacz).
Generalnie przeżywam żałobę i tak bardzo boję się iść do nowej szkoły, że mam już problemy ze spaniem i co chwilę jestem bliska płaczu. Nie żartuję, naprawdę chce mi się płakać. Nie polecam bycia chorobliwie nieśmiałym, nic w tym fajnego.
Co tam jeszcze u mnie, hm. Pogorszyły mi się znowu wyniki badań. Nie mam pojęcia co się wyrabia z moją tarczycą i dlaczego nie może się uspokoić i jakoś w miarę funkcjonować przynajmniej przez trochę dłuższy czas. Czuję, że przede mną jeszcze wiele przygód skoro mam na to chorować do końca życia.
Może opowiem wam jeszcze o czymś pozytywnym. Hm. Chyba nie mam pozytywnych wieści.
Dobrze, jeśli ktoś przeczytał ten chaotyczny wpis to pozdrawiam gorąco i zapraszam do oglądania x.

^ współpraca z Forain ^8 komentarzy:

 1. Współczuję, ja też mam problemy z tarczycą, więc łączę się w bólu c':
  Sygna z Seleną jest prześliczna! *-* Ale najbardziej podoba mi się pierwsza, cudo!
  Pobieram pngsy ^^
  Ściskam cieplutko ♥

  Alessa

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne prace *.* tak samo jak PNGSy ♥. Też jestem nieśmiała, może nie chorobliwie, ale wystarczająco, aby to utrudniało życie. Także przybij piątkę.
  Pozdrawiam i życzę więcej pozytywnych wieści. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hejo c:
  Też jestem bardzo nieśmiała i rozumiem Cię. Ale pomyśł, że nie tylko ty się tak obawiasz. Pewnie jakaś część twoich przyszłych kolegów i koleżanek z klasy też. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok c:.
  Z całej notki najbardziej podoba mi się pierwsza sygnsturka pod tekstem, ale reszta też cudna ^^. Masz talent
  Powodzenia, xoxo

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam cię lisku :D
  A więc:
  Ja - jako, że jestem ogromna panikara - okropnie się stresuję. Wyobraź sobie, że ty wiesz od dawna gdzie idziesz do szkoły, a ja musiałam zrezygnować po 1 rekrutacji i na 2 walczyć o szkołę marzeń. Dowiedziałam się dopiero we wtorek, gdzie pójdę :") Fajnie, no nie?
  Poza tym pomyśl, że każdego czeka ten okres w życiu i skoro ludzie wyszli z liceum, to da się to przeżyć i nie jest to takie straszne ;)
  Co do dzisiejszych prac, to dobrze wiesz, że moim faworytem jest nasza współpraca xD Ale tak to z twoich pracek, to najbardziej podoba mi się trzecia sygnaturka ♥ Jest fenomenalna i ma cudowną kolorystykę.
  Powiem ci, że ja też mam problemy z tarczycą. Tylko u mnie to jest tak, że urodziłam się tylko z jej jedną połową. W dodatku mam zapalenie tego narządu i najprawdopodobniej szykuje mi się operacja :/ nie polecam xD Za to polecam twój talent *.*
  Pozdrawiam!
  Forain

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana moja, zdrowiej proszę :( Prace są świetne, a paczka pngsów jeszcze lepsza! xD Pobieram ją ♥
  xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta ''Śmietanka towarzyska'' :D (4 praca)
  Idealnie odwzorowuje klimat filmu!
  Jak zawsze świetnie, Lisie B)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie prace cudowne! <3 Niezaprzeczalnie!
  A sygnaturką z Laną zdobyłaś moje serducho <3
  Jak osoba, która robi takie piękności może być niepewna siebie? :c Wydaje mi się to niemożliwe. Ale nie przejmuj się, jestem pewna, że dasz sobie radę ;)
  Ściskam cieplutko i życzę powodzenia :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzień dobry!
  I jak tam nowa szkoła? Zaaklimatyzowałaś się już? :) Ja też miałam stresa przed pierwszym dniem w liceum, ale jakoś poszło.
  Prace piękne, jak zresztą Twoje wszystkie. Moim faworytem jest chyba współpraca z Forain. Świetna kolorystyka :)
  W ogóle, to chciałam Cię poinformować, że zawsze jak tworzę jakiegoś nowego bloga i mam zamysł na jakiś szablon minimalistyczny, to zaglądam najpierw do Ciebie. Lubię fest te Twoje prace i cieszę się, że i tym razem znalazłam coś dla siebie. Oczywiście już zdążyłam zamknąć kartę z podglądem szablonu, ale mam linka do hostuje, więc wrzucam: (http://hostuje.net/file.php?id=a76aeb62128876e31fb82aa58d7b0937)
  W niedługim czasie pojawi się na wolfieskeur.blogspot.com
  Dziękuję!
  I pozdrawiam! :)
  Sight

  OdpowiedzUsuń