24 grudnia 2014

Merry Christmas (120-125)


Hi, witam was w ten jakże magiczny wigilijny wieczór, kiedy to gwiazd na niebie nie widać, a śniegu... nie ma. Wydaje mi się, że jedyne "śnieżne" święta w Polsce to Wielkanoc. Ale cóż, poczujmy klimat!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć wam wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, radości, pomyślności, spokoju, czasu spędzonego z rodziną, żadnych trosk, ciepłego kakałka, pierników, puszczanych w kółko (czasami do obrzydzenia) kolęd, dużo weny dla graficzek/grafików, którzy upiększają blogosferę i dla pisarek/pisarzy, którzy zamawiają u mnie szablony na swoje blogi, spełnienia noworocznych postanowień (jeśli są dobre, oczywiście) i czego sobie jeszcze Misiaki życzycie :3.

Na początku notki wyraziłam się, jakbym nie lubiła świąt, ale tak naprawdę je uwielbiam, tylko irytuje mnie ten przykry psikus wyrządzony przez pogodę, no ;-;.
W tej notce zebrało mi się strasznie dużo 1D, hmmm.
Za niedługo będę jadła już kolację z rodzinką, odpakowywała prezenty, pójdę na Pasterkę i wszystkie te inne rzeczy. Pochwalcie się co dostaliście :D.
I jeszcze ostatnia rzecz - zebrało się tak dużo czarno - białych zamówień, że użyłam tego samego css'a, bo i tak wyszedłby podobny ;-;. Potrzebuje jakiś bardziej kreatywnych zamówień pod względem kolorystyki.


Sygnatury

Zamówienia

Zamówienie dla syrenki #120
pobierz 

Zamówienie dla Jagody Tomlinson #121
 pobierz

Zamówienie dla Hazza loveJB #123
 pobierz

Zamówienie dla Karoliny Duma #124

pobierz

Zamówienie dla Indiany #125
pobierz 

Mam nadzieję, że wasze mini gwiazdkowe prezenty przypadły wam do gustu i nie zraziłyście się podobnym css'em. Jeśli komuś naprawdę będzie to przeszkadzać, to niechaj śmiało pisze, zrobię osobny, trochę inny. Nie ma problemu.

Jeszcze raz Wesołych Świąt, Kochani xxx


6 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za szablon, jest śliczny <3
  Wesoły świąt misiu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie ci dziękuję za szablon jest genialny <3
  Tobie też życzę wesołych i radosnych świąt :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie mam nic przeciwko szablonom z 1D, naprawdę. :D Zwłaszcza, jeśli są wykonane przez Ciebie. ;) Mojego zamówienia z Hazzą też się spodziewaj. ;) Nie wiem tylko kiedy. Może za parę dni, może za tydzień, a może nigdy. :D Na razie muszę się ogarnąć z jednym blogiem, bardziej uszczegółowić koncepcję drugiego, no i wybrać główną bohaterkę. ^^
  No i również życzę Wesołych Świąt. Dużo weny do robienia nowych szablonów, ale także znalezienia na co dzień chwili wytchnienia. I duużo uśmiechu. :)))
  Pozdrawiam. :***

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne skarbie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale tutaj pięknie *.* Zakochałam się w sygnach. No po prostu cudeńka. A szablony troszkę monotonne, bo szare/czarne/białe. Wiem jak nad tym ubolewałaś... po pazura lubisz pokazywać w kolorkach xD
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza sygnatura > życie. Jest przecudowna ♥
  Szablony śliczne, zresztą jak zawsze. :)
  Buźka

  OdpowiedzUsuń