28 grudnia 2014

This city never sleeps (126-127)


Hi!
Witam was w to zimowe popołudnie. W końcu naprawdę widać, że ta zima faktycznie jest.
Dzisiaj nie mam chyba za bardzo o czym się rozpisywać, więc od razu przejdę do grafiki, której w sumie nie ma jakoś bardzo dużo.

Sygnatury
Zamówienia

Zamówienie dla New Life #126

Zamówienie dla Biggest_Drug #127

Na dzisiaj to tyle, trzymajcie się, Misiaki xxx

6 komentarzy:

 1. Najbardziej podobają mi się pierwsza i trzecia sygnaturka. Pomimo tego, że są biało-czarne, po prostu. :) Kolorystyka szablonów też super. Pozdrawiam!
  Btw Genialny nowy główny!

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne x dziękuję bardzo, trafiłaś w dziesiątkę ! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Sygny, sygny i jeszcze raz sygny. Jesteś coraz lepsza, a mnie po prostu zachwycasz. Myślałam, że już lepiej nie da się ich robić, a ty co?? zrobiłaś najlepiej jak mogłaś przebijając granice. No zazdroszczę po prostu.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Sygnatury to po prostu perfekcja ♥ o szablonach już nie wspominając. Widać, że w swoje prace wkładasz całe lisie serducho ☺
  Szablon główny - zabójczy, przesłodziaśny nagłówek ♥

  Weny i przede wszystkim czasu na wyrobienie się z wszystkimi zamówieniami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz mi się jeszcze to mignęło przed oczami, bo często przeglądam ten blog i nie wiem czy jedyna, czy jest też jakieś inne grono osób, które też tak uważają, ale myślę, że przydała by się tobie jakaś taka galeria z wszystkimi pracami :) ale to tylko mój marny pomysł, więc zrobisz jak uważasz

   jeszcze raz weny i czasu, pozdrawiam Lisku

   Usuń
  2. Dwa razy przymierzałam się do zrobienia takiej galerii, może w końcu się przemogę, albo po prostu będzie ona na moim DA, to wygodniejsze :)

   Usuń