24 września 2015

Infinity (235)


Dzień dobry!
Witajcie w kolejnej notce, którą tym razem dodaję dość szybko. Nie chodziłam w tym tygodniu za bardzo do szkoły z powodu przeziębienia, także miałam trochę czasu. Zarejestrowałam się w końcu na WoB, co jest po prostu moim życiowym sukcesem. Trzy dzisiejsze prace są wynikiem prób wykonania wyzwań. Muszę przyznać, że nieco się w to wkręciłam .-.
Cóż mogłabym jeszcze napisać o moim rozrywkowym życiu. Ostatnio zaczęłam znowu grać w Simsy, widzę różnicę pomiędzy kwadratowymi domami, które budowałam kilka lat temu i nowoczesnymi willami, które tworzę teraz. 
W zasadzie to ciągle nie wiem, dlaczego zawsze budowałam po prostu kwadratowe domy. Przecież one były obrzydliwe. I za każdym razem miały tak ogromne pokoje, że potrafiłam zagospodarować tylko ich małą cząstkę. Uh.
O, muszę się wam czymś pochwalić. Mówi się, że głupi ma szczęście, prawda? To się sprawdza. Po powrocie do szkoły totalnie zapomniałam czym w ogóle jest język niemiecki, tym bardziej, że nigdy do końca go nie ogarniałam i nie chciałam ogarniać. Według mnie jest jednym z "najbrzydszych".
W zeszłym tygodniu pisaliśmy kartkówkę z najtrudniejszego działu w całym gimnazjum. Dostałam z tego 5+. A żeby było jeszcze śmieszniej, to zapomniałam o tej kartkówce i uczyłam się na nią jakieś 2 minuty przed lekcją. Jak? :))))))
Zazwyczaj mam takie właśnie przeżycia. A im bardziej panikuję, tym lepszą ocenę mam. W zeszłym roku prawie popłakałam się na sprawdzianie z chemii, bo jako jedna z najlepszych osób w klasie z tego przedmiotu nagle zapomniałam kompletnie jak oblicza się stężenie procentowe. Wokół mnie szalała pierwsza klasa radośnie gadając o szyszkach, a ja czerwona jak burak, trzęsąca się prawie płakałam.
Dostałam 5.
Brawa dla mnie, brawa. To samo było z kartkówką z matematyki w podstawówce. Identyczna sytuacja. Tylko wtedy nikt nie gadał o szyszkach.
Ale się rozpisałam .-. Chyba wystarczy, haha :D
Zapraszam do krytykowania moich prac (wytknijcie mi dzisiaj brutalnie błędy, żebym nie czuła się taka super po tej 5+ z kartkówki).

Sygnatury
Banery^ taki sam, jak sygnaturka, ale właśnie sygnatura powstała z niego na potrzeby forum^

NagłówkiSzablon wolny

#235
Menu jest gadżetem html/java script, umieszczamy je w lewej kolumnie (kod w zakładce "instalacja"). Najlepiej będzie, jeśli ograniczy się liczbę linków do pięciu. Reszta gadżetów ma znaleźć się w prawej kolumnie.

Trzymajcie się, do następnego razu x

14 komentarzy:

 1. Nienawidzę cię.
  Poważnie, nienawidzę.
  DLACZEGO TY ZAWSZE ROBISZ TAKIE BEZBŁĘDNE PRACE?
  Wybacz, że nie wytknę ci brutalnie błędów, ale tych błędów tu nie ma!
  Zakochałam się w bannerze z Lou, sygnatura z Seleną jest urocza, nagłówek z Liamem po prostu wymiata a szablon jest po prostu... AAAAAAAGHRRRR!
  Nienawidzę cię! :<<
  Za każdym razem z niecierpliwością czekam na nowe posty u ciebie, a później się dołuję, że nie potrafię robić tak wspaniałych prac :<
  Focham się! ;(
  Trzymaj się i powodzenia na następnych kartkówkach i sprawdzianach c:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam poinformować, iż pobrałam szablon z mojej propozycji, z Adamem spod posta "It's alright to die". Nie podam jeszcze linka, bo nie założyłam jeszcze bloga, ale na pewno dodam credit a link do opowiadania na dniach będziesz mogła znaleźć na Scargraf [jeśli to nie problem c;]

   Usuń
  2. Moje prace nie są bezbłędne, co to to nie! Nie musisz mnie nienawidzić ;-;
   Bardzo dziękuję za komentarz i mam nadzieję, że szablon będzie okay c:

   Usuń
 2. Cudeńka tu widzę *.* Brak mi słów na twoje prace <3
  Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, trzymaj się jeszcze cieplej c:

   Usuń
 3. O MAMUSIU, TEN LIAM PODBIŁ MOJE SERDUCHO ♥♥♥
  Zawsze uwielbiałam Twoje nagłówki, a ten jest asdfghjkl >>>>>>

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma czego ci wytykać, bo te prace są za dobre na krytykę xDDD
  A co do ocen, gratki ^^ Ja niemieckiego również nienawidzę, jest mega brzydki ... Na dodatek po 3 latach nauki z moją niepotrafiącą uczyć nauczycielką zupełnie zrezygnowałam z tego języka i teraz jestem na hiszpańskim ^^ *Ten język ci polecam tak btw.*
  Pozdrawiam cieplutko !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno jest coś do wytykania, jestem tego pewna!
   Bardzo dziękuję za komentarz, również pozdrawiam :D

   Usuń
 5. Wybacz lisku mą nieobecność :D
  Prace są obłędne. Nie jestem w stanie jeszcze normalnie oddychać, ponieważ co chwila musiałam wstrzymywać oddech i zapomniałam jak w końcu mam wymieniać powietrze w moich płucach xD
  Jestem pod ogromnym wrażeniem twojego wyczucia w kombinacjach kompozycji. Jesteś po prostu obłędna i nie ma co temu zaprzeczać.
  Co do twojego szczęścia to - zazdro!
  Ja tak mam u siebie na hiszpańskim xD Już uczę się 3 rok na rozszerzeniu a łącznie 4,5 roku ogólnie i zawsze zapominam o testach. Uczę się na ostatnią chwilę i przeważnie wychodzi na więcej niż 90%. I też pytam: JAK?! :')
  Pozdrawiam!
  Forain z lost souls

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, Nateł!
   Bardzo Ci dziękuję! :D
   Widzisz, jesteśmy strasznymi szczęściarami co do tych ocen :')

   Usuń
 6. Uwielbiam Twój styl :) Jest prosty, ale niesamowity :)
  /graficzny-rejestr.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń