14 listopada 2015

Jak to? Więc musimy umrzeć tak samo jak inni?


Ostatnio tytuły postów są trochę depresyjne, ale uwielbiam smutek, więc tak będzie. I poezję też uwielbiam, więc pożyczam sobie cytaty.
Dzisiaj bardzo ubogo, ale po prostu nie mam ostatnio chęci do robienia grafiki. Znowu nie za bardzo mi wychodzi, a to zniechęca. Nie jest nigdzie napisane, że notki muszą być obfite, więc no. Tak też może być :)
Nie mam też ochoty rozpisywać się o moim życiu, ale z miłą chęcią przeczytam "co tam u was", więc możecie śmiało się rozpisywać c:
Zapraszam do oglądania xNa dzisiaj to tyle, trzymajcie się, Misiaki :)


5 komentarzy:

 1. Spoko, mnie tam do gadania zachęcać nie trzeba więc może zacznę od grafiki.Jak zwykle oszałamiająca! Ja nie wiem jak ty to robisz, ale każda notka, każda praca jest taka subtelna i delikatna. Moimi faworytami są dwa ostatnie nagłówki, bezbłędne. W pierwszym to rozmazane tło ślicznie współgra z rysunkowymi kwiatami no i panią w kapeluszu, natomiast druga praca, mi się skojarzyło to z taką bramą do tajemniczego ogrodu.
  U mnie po staremu jak zwykle kupa nauki w szkole, zajęta jestem, że hoho, a z miłych rzeczy to popołudniu wybrałam się na rolki, tak na świeże powietrze. Co do tytułów, kapka smuteczku i nostalgii jeszcze nikomu nie zaszkodziła więc oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczności Lisku :>
  Odezwij się czasem xo

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne prace ! Najbardziej podoba mi się 1 sygnaturka, 2 banner i 1 nagłówek. Pozdrawiam ! ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Same śliczności w tej notce! Drugi nagłówek skradł moje serduszko, jest świetny :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza sygnatura no wprost idealna, trafiłaś w moje serce<3
  Drugi nagłówek no nawet nie wiem co powiedzieć.
  Lubię twoję prace są takie przejrzyste i idealnie dopracowane.
  Pozdrawiam, Dreidre.

  OdpowiedzUsuń