24 grudnia 2016

Wesołych Świąt


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku życzę wam wszystkim wiele radości, spełnionych marzeń, przyjemnie spędzonego czasu z gronem najbliższych i ogromu genialnych prezentów. Mam nadzieję, że wszystko idealnie się wam ułoży i nadchodzący czas będzie najlepszym okresem w waszym życiu.

Oczywiście nie przygotowałam na dzisiaj wiele, mam wręcz tylko jedną jako taką świąteczną sygnaturę. Nie wiem, co się stało. Nie dość, że co chwilę zapominam, żeby cokolwiek zrobić to mam wrażenie... że blogosfera umarła. To wszystko nie jest tym samym co kiedyś. Może źle to oceniam, bo nie przeglądam zbyt często blogów, ale mimo wszystko i tak to odczuwam. Jest mi bardzo przykro z tego powodu, nie ukrywam. Tworzenie tego bloga, rozwijanie go, patrzenie na wasze reakcje było dla mnie niesamowitą przygodą, którą będę pamiętać do końca życia. Bardzo chciałabym, żeby wszystko wróciło do starego rytmu. Zamiast takiego porządku przedwczoraj dowiedziałam się o zamknięciu WoB (nadal jestem w szoku), w graficznym świecie grają świerszcze... i generalnie jest słabo. Czekam z utęsknieniem do wakacji, może wtedy wszystko się zbudzi.

Wiem, że na Święta średnio dobrałam sobie temat, bo powinno być optymistycznie, ale jednak musiałam to z siebie wyrzucić. Napiszcie mi proszę jak wy to widzicie i co o tym myślicie.4 komentarze:

 1. Hej, lisku!
  Powiem szczerze, że mimo, że nie bywałam często na WoB, to i tak jest mi przykro :/ Bardzo fajna tam atmosfera była i miałam wrażenie, że było tam lepiej niż na blogspocie... A teraz wszędzie pusto. Może nie powiem optymistycznie, ale w wakacje również wątpię, żeby cokolwiek się zbudziło. Ludzie wyjeżdżają i wgl... Być moze osoby, które kiedyś były sercem grafikosfery po odejściu nie zastały godnych siebie zastępców i dlatego jest teraz jak jest :< SAD.
  Co do Świąt, to życzę ci ciepła, rodzinnej atmosfery, zero dram, dużo uśmiechu i łakoci, żebyś się najadła jak za wszystkie czasy i żeby wena do ciebie wróciła!
  Pozdrawiam!
  Forain z lost souls

  OdpowiedzUsuń
 2. Och, to nie tylko w graficznym świecie. Coś jakby się skończyło, ta cała zajawka na blogowanie. Są nowe osoby, ale wiele odchodzi po rozpoczęciu czegokolwiek, a niektórzy są mniej aktywni. W świecie blogowych opowiadań również to wszystko jakoś ucichło. Jest nas mniej. Mam wrażenie, jakby blogspot swój najlepszy czas miał już za sobą. Wierzę jednak, że to się zmieni i tego nam, bloggerom, życzę na święta! :D

  Prace jak zwykle przepiękne! Szkoda tylko, że tak mało :(.

  Mrs.Punk, ale z innego konta, bo leń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie liczy się ilość, ale jakość, więc nawet jeśli zrobiłaś tylko trzy prace - to nie ma znaczenia, bo są przepiękne! We wszystkich jestem zauroczona. Lisku, masz niesamowite wyczucie i talent, tylko pozazdrościć :) Moim faworytem jest banner.

  Ściskam cieplutko!
  Alessa

  OdpowiedzUsuń
 4. Lisku mój! Zajrzyj proszę na pocztę :)

  OdpowiedzUsuń